Bahçelievler Sınırsız Escort

Lilith bilinçsizce yerde yatıyordu, bir zamanlar mükemmel olan porselen teninde en belirgin yeri boğazı ve kalçasında morluklar vardı. Etrafındaki erkekler onu saatlerdir zorluyordu, deliklerinden en az birinde bir ya da iki dakikadan fazla penissiz kalmadı ve sonunda yorgunluktan bayıldı.

Yüzü ve göğüsleri meni ile kaplandı, göbeği yutmaya zorlandığı tüm meni yüzünden şişmiş göründü ve iç uylukları hem kan hem de meni ile kaplandı.

Adamların hâlâ ona yapmak istedikleri çok şey vardı ama bunun için bilinçli olmasını istiyorlardı. Gün için bir mola vermeye hazırdılar ve Lilith’in ortalığı temizlemesinin zamanı gelmişti.

Adamlardan birinin işaretinden sonra, Lilith’i ele geçirmekle görevlendirilen ve başlangıçta Lilith’i bağlayan iki iri yarı adam odaya girdiler.

İki adamın talimata ihtiyacı yoktu, bunu daha önce yapmışlardı ve rutini biliyorlardı. Adamlardan biri eğildi ve Lilith’in ağzındaki örümcek tıkacı çıkardı, kollarını arkasından bağlı tutmalarına rağmen, diğeri onu kaldırdı ve sanki bir un çuvalıymış gibi dikkatsizce omzunun üzerinden kaldırdı.

Lilith, duş odasının karo zeminine törensiz bir şekilde düştü. Duş odası, temizlenmesi kolay ve drenajı iyi olan bir odadan başka bir şey değildi. Erkekler bu kısmın tadını çıkardılar, zengin işverenleri, iz bırakmadıkları ve kız temizlenip sabah onlar için hazır olduğu sürece, bu noktada kızları kullanmalarına aldırmadı.

“Önce onu temizlemeli miyiz?” İki adamdan uzun olanı sordu.

“Neden rahatsız oluyorsun? İşimiz bittiğinde onu tekrar temizlemek zorunda kalacağız.

“Doğru, ama başka erkeklerin menisine bulanmışken onu gerçekten becermek istiyor musun?”

İkinci adam onaylayarak başını salladı ve sonra başka bir şey söylemeden duvardan bir hortum çekti.

Su soğuktu ve su basıncı yoğundu ve Lilith irkilerek bilinci yerine geldi, su yüzüne çarptığında sıçradı. Ne olduğundan emin olamadan paniğe kapıldı ve oturmak için mücadele etti ama elleri arkasından bağlı olduğu için bunu yapamayacak durumda olduğunu fark etti.

Yüzünü acımasız spreyden uzaklaştırmaya çalıştı, ancak büyük bir el kabaca başının arkasını kavradı ve yüzünü doğrudan spreyin içine doğru zorladı.

Kafasını tutan adam, vücudunu ustaca manipüle etti ve cum sıçrayan vücudunun her santimini temizlemek için döndürdü.

Sonunda su kesildiğinde, Lilith soğuktan titriyordu ve sert su spreyinden kaçmak için verdiği sonuçsuz mücadeleden nefes nefeseydi.

“Lütfen….dur….daha fazla…. lütfen… beni bırakırsan söz veriyorum kimseye tek kelime etmeyeceğim… bunu bana neden yapıyorsun?”

“Ücreti iyi,” diye yanıtladı iki adamdan daha uzun olanı basitçe.

Lilith’in çıplak ıslak vücuduna açık bir şehvetle bakan ikinci adam, “Ayrıca, bu işin başka faydaları da var,” dedi.

Adam daha sonra memeyi hortumdan sökmeye ve ucuna başka bir şey takmaya devam etti. Lilith’in gözleri, ne olacağından emin olamayarak tuhaf görünen hortum bağlantısının yerinde şok ve endişeyle açıldı.

Eklenti büyük, lastiksi ve fallik şekilliydi ve uzunluğunun yarısında garip görünen bir şişkinlik vardı.

“Onu benim için aşağıda tut,” dedi ikinci adam, “bu kısmı gerçekten sevmeyecek, hiçbiri asla sevmez.”

Lilith, yapmak üzere oldukları şeyden hoşlanmayacağı gerçeğinin mi, yoksa bunu daha önce başka kadınlara yaptıklarının açık bir şekilde ima edilmesinin onu neyin daha çok korkuttuğunu bilmiyordu.

“Bana ne yapacaksın?” Lilith dehşet içinde sordu ama adamlar onu görmezden geldi.

İki adamdan daha uzun olanı sırtını duvara vererek oturdu ve Lilith’i adamın göğsüne yaslanana kadar çekti, kıçı adamın uzanmış bacaklarının arasına yerleşti. Her iki kolu da onun şımarık göğüslerini sıkmak için zaman ayırarak göğsüne güvenli bir şekilde vurdu.

Diğer adam onun önünde diz çöktü, zorla bacaklarını ayırdı ve fallik memeyi amına sokmaya hazırlandı.

“Aman Tanrım, hayır, lütfen yapma,” diye yalvardı Lilith, ne olmak üzere olduğunu anlamaya başladığında çaresizlik içinde. Kıvrandı ama arkasındaki adam onu ​​daha sıkı kavradı ve onu fiilen hareketsiz bıraktı.

Yalvarmaya devam ederken gözlerini sımsıkı kapattı, bu onun başına gelmiyormuş gibi davranmaya çalıştı. Büyük başlığın, çıkıntının girişinin hemen içinde durduğunu hissedene kadar yavaş yavaş içine sokulduğunu hissetti.

Gözleri kapalıyken adamın uzanıp suyu açtığını görmedi, bu yüzden içindeki şişkinlik güvenli veya kolayca çıkarılamayacak kadar büyüyünce tam bir sürpriz oldu.

Nozüllerin ucundan ilk su jeti fışkırdığında ve onu dolduran en az dirençli yolu seçtiğinde gözleri bir anda açıldı ve bir çığlık attı. Canavar pubisinin şişmeye başladığını izlerken bu tatsız hisle hıçkıra hıçkıra ağladı.

Adam, arkasına uzanıp suyu kapatmadan önce iki bitmeyen dakika boyunca suyun ona akmasına izin verdi. Daha sonra memeyi hortumdan çıkardı ama ona bir şey yapmış olmalı çünkü su ve fallik nozül kadının içinde kaldı.

Onu tutan adam onu ​​karnının üzerine çevirdi ve kendini adamın pantolonundaki çıkıntıyla yüz yüze buldu, bu adamın onun çektiği acıdan zevk aldığını gösteriyordu.

Hortuma takmak için başka bir fallik şekilli meme çıkarırken ikinci adamı göremeyecek şekilde tutuldu. İstismara uğramış pisliğine izinsiz girildiğini hissettiğinde bir şok çığlığı attı. Meme, çıkıntı onu bir zamanlar sıkı olan pislikten geçene kadar yavaşça ama acımasızca kıçına itildi.

“Dur, lütfen, dur,” diye haykırdı, sesi onu tutan adamın kasıklarına bastırıldığı için boğuktu. Yalvarışları bir kez daha dikkate alınmadı ve su açıldı, memedeki çıkıntı büyüdü ve bağırsaklarına su döküldü.

Lilith midesinin şişmeye başladığını hissedene kadar suyun daha uzun süre akmasına izin verildi. Su, kapatılmadan önce on dakika kadar akmaya bırakıldı ve ağızlık hortumdan söküldü.

Hem pisliği hem de amcığı tıkalı ve içinde su fışkırırken acı verici bir şekilde dolu hissetti.

“Kahretsin, ağzı sikime bu kadar yakınken kıvranıp yalvarırken, o ağzını becermem gerekiyor. Benim için örümcek ağzını kapar mısın?”

“Elbette,” ikinci adam ayağa kalkmadan önce dostane bir şekilde yanıtladı.

“Bekle,” diye haykırdı Lilith çaresizlik içinde, “Önce içimdeki o şeyleri çıkarabildiğin sürece bana ne yaptığın umurumda değil.”

Bu, onu tutan adamın gülmesine neden oldu, “Daha iyi bir fikrim var. Tıkacı kullanmamıza gerek olduğunu düşünmüyorum. İkimizin de sikini isteyerek emeceksin ve bunda iyi bir iş çıkaracaksın çünkü ikimizi de ne kadar çabuk rahatlatırsan, biz de seni o kadar çabuk rahatlatırız.”

Lilith sessizce ona baktı, yüzünde bir nebze bile merhamet ya da empati aradı ama hiçbirini bulamadı, bu yüzden onaylayarak başını salladı, bu rahatsızlığa bir son vermek için hemen hemen her şeyi yapardı.

Ellerini çözdü ve bu kadar uzun süre bu pozisyonda kalmaktan kaynaklanan sertlik acı verici olsa da kollarını hareket ettirebilmek büyük bir rahatlama olarak geldi. Her ikisi de bağlı oldukları için morarmış olan bileklerini ovuşturdu.

“O zaman sikimi çıkar,” dedi.

Lilith dudağını ısırdı, bunu ona gerçekten yaptıracaktı ve bu şimdiye kadar yapılmış olanlardan daha kötüydü çünkü bu ona kendi tecavüzünü karmaşık hissettiriyordu.

Titreyen elleriyle pantolonunun düğmelerini açtı ve fermuarını indirdi. İç çamaşırı giymemişti ve kalın penisi pantolonunun içinden fırlamıştı.

Bir eliyle adamın taşaklarını kavradı, eski erkek arkadaşı bundan her zaman hoşlanmıştı ve dilini penisinin ucundan ucuna kadar gezdirdi. Onun aletini gerçekten ağzına almak için cesaretini toplamakta zorlanıyordu.

Sinirlerini çelikleştirmek için derin bir nefes alarak dudaklarını onun aletinin ucuna doladı ve yavaş yavaş emmeye başladı.

Sabırsız adam, “Dahası,” diye talep etti, “benim aletime ağzını düzmeni istiyorum, ağzının derinliklerinde taşak olmak istiyorum ve bunu senin yapmanı istiyorum.”

Bir tiksinti ürpertisiyle ondan daha fazlasını ağzına aldı. Bu çile sırasında emdiği en uzun penis olmayabilir ama şüphesiz en şişmanıydı ve ağzını sığdırmak için acı verici bir şekilde açmak zorunda kaldı

. rahatsızlığına son. Her seferinde ağzına daha fazla horoz alarak ağzını yukarı ve aşağı pompaladı.

Adamın aletinin ucu boğazına değdi ve kadın ağzını tıkadı, refleks olarak geri çekildi, doğruldu ve nefesini tutmak için nefes nefese kaldı. Önündeki adam hoşnutsuzlukla kaşlarını çattı ve ellerini şişmiş karnına bastırdı.

Rahatsızlığı tam bir acıya dönüştü ve “Lütfen, bunu bir daha yapma” diye feryat etti.

“Bir daha durmazsan yapmayacağım.”

Lilith çaresizlikten doğan bir şevkle ağzıyla aletine saldırdı ve adamın zevkle homurdanması ve kendi ağzıyla onun ağzıyla buluşması çok uzun sürmedi. Sonunda onun başını tuttu ve sıcak tohumu ağzına ve boğazından aşağı fışkırırken onu aletine tuttu.

Adam yumuşamış aletini ağzından çıkarır çıkarmaz, kabaca omuzlarından tuttu ve diğer adamın acıyla dikleşmiş aletiyle yüz yüze gelecek şekilde arkasını döndü.

“Kollarını benim için arkasında tut,” diye sordu diğer adam, Lilith’in kafasını tutarken.

İki adamdan uzun olanı sorgusuz sualsiz itaat etti ve Lilith kendini adamın aleti tarafından suratına tokatlanmış halde buldu.

“Ağzını aç sürtük,” dedi adam sert bir şekilde ve kadın itaat eder etmez sert aletini ağzına soktu, ucunu boğazının arkasına vurdu ve ağzını tıkadı.

Ağzını tıkamaya çalışırken boğazının kendi aletinin etrafında kasılmasının verdiği hissin tadını çıkararak, ağzına girip çıkmaya devam etti.

Boşalması uzun sürmedi, Lilith’in her iki deliğini de suyla doldururken mücadelesini izlemek ve ardından meslektaşını emdiğini izlemek onu acı verici bir şekilde uyandırmıştı.

Geldiği gibi geri çekildi, boğazına boşalmak istemedi, onu tattığından emin olmak ve onu yutarken izlemek istedi.

Yumuşayan aletini ağzından çeker çekmez bir eliyle ağzını kapatmaya diğer eliyle burnunu çimdikledi.

“Benim için yutmanı istiyorum, kaltak.”

Başka seçeneği olmayan Lilith acı sıvıyı yüzünü buruşturarak yuttu.

Artık her iki adam da işlerine döndükleri an için eğlendiklerine göre, Lilith’i kaldırıp kollarını tam da bu amaçla duvara cıvatalanmış prangalarla başının üzerinde kilitlediler. Suyun içinde çalkalandığını hissedince haykırdı.

Ayak parmakları zar zor yere değiyordu ve iki adama ihanet eden bir bakış attı, “Yapacağınızı sanıyordum…”

İkinci adam onun sözünü kesti, “Biz de öyle yapıyoruz sürtük, şimdi kapa çeneni. ”

Yürümeye devam etti ve ağzındaki memeyi bir büküm verdi. Ondan su döküldü ve Lilith, bir idrar akışıyla birlikte ondan cum infüze edilmiş su akarken rahatlayarak ürperdi. Adam akışın durmasını bekledi ve ardından sönük lastik memeyi amından çıkardı.

Bacaklarının arasına uzandı ve kıç deliğine yerleştirilen memeyi de bir bükülme verdi, iyi kullanılmış pislikten fışkıran cum ve bok demlenmiş su akışını önlemek için elini hızla geri çekti.

Lilith’in bundan duyduğu rahatlama ölçülemezdi ve daha sonraki utancına göre, adam içindeki son hortumu çıkarırken adama bolca teşekkür ederken buldu.

İki adamdan daha uzun olanı hortumu tekrar aldı ve korkunç bir an için Lilith ona bir lavman daha yapacaklarını düşündü ama o sadece kalçalarını temizleyerek ve dışarı attığı, kalan pis suyu hortumla atarak onu hortumla yıkadı.

Uzun boylu adam duvarları yıkarken, “Bu sefer onun kıçını sikmek istiyorum, amını alabilirsin” dedi.

Diğer adam onaylayarak başını salladı, “Yeterince adil, kıç deliği ne kadar gergin olursa olsun, onu orada becermenin eğlenceli olacağından şüpheliyim.”

“Belki senin için değil,” uzun boylu adam dostane bir şekilde yanıtladı.

Diğer adam bu yoruma gücenmişe benzemedi ve sadece güldü.

Hortum kaldırıldıktan sonra, her iki adam da pantolonlarını çıkarmaya başladı. Her iki horoz da şimdiden sertleşmişti ve aç ifadelerle Lilith’e bakıyorlardı.

Lilith duvar prangalarından kurtuldu ve adamlardan biri onu yakalamak için orada olmasaydı yere düşecekti. Kolları bir kez daha arkasından bağlandığında itiraz edemeyecek kadar fiziksel ve duygusal olarak çok yorgundu.

İki adam Lilith’i aralarına sıkıştırarak ayağa kalktılar. Daha uzun olan adam onun arkasındaydı ve ağırlığını desteklemek için elini sıkıca kalça yanaklarına yerleştirmişti. Diğer adam bacaklarından birini çekip kolunun üzerine çekmişti ve ona amına kolay erişim sağladı.

Daha uzun boylu olan adam ona önce girdi, tek bir yumuşak itmeyle kalın horozunu kabzasına kadar kıçına itti. Lilith yorgunluktan gözlerini kapattı, en azından canının daha fazla acımadığına şükrediyordu.

Diğer adamın aletini amına soktuğunu hissettiğinde şaşkınlıktan nefesi kesildi ve onu aynı anda iki horoz tarafından delinmiş olmanın verdiği rahatsız edici tam hisle baş başa bıraktı. Daha önce hiç böyle bir şey hissetmemişti.

İkisi de ona girip çıkmaya başladılar. Daha uzun olan adam hızlı sığ vuruşları tercih ederken, diğer adam daha uzun ve daha yavaş vuruşlar kullandı ve zıt hisler Lilith’in başını döndürdü.

Lilith, aşırı tokluk hissine alıştıktan sonra gerçekten iyi hissetmeye başladığını görünce dehşete kapıldı. Aralarına sıkıştırdığı adamlar itişip kakışırken homurdanıyorlardı ve çok geçmeden kendi zevk iniltileri de buna eklendi.

İnlemelerini bastırmaya çalışma zahmetine bile girmedi, belki bu kadar bitkin olmasaydı deneyecek gücü olabilirdi ama umursayacak enerjisi yoktu.

Önündeki adam biraz öne eğildi ve onun şımarık göğüslerinden birini ağzına aldı. Dikkatini meme ucunun üzerinde yoğunlaştırdı, önce diliyle hafifçe vurdu ama kısa süre sonra dudaklarını meme ucuna doladı ve nazikçe emdi.

Ağzının göğsünde hissettiği his, vücuduna bir zevk dalgası gönderdi ve orgazm olurken haykırarak başını geriye attı.

“Aman Tanrım. Lütfen, dinlenmeye ihtiyacım var. Nefesimi tutmam için bana bir dakika ver,” diye yalvardı Lilith aşırı uyarılmış hissederek ama adamlar onu görmezden gelerek içeri ve dışarı saldırmaya devam ettiler.

Sonunda gelmeden önce yorgun vücudundan iki orgazm daha çekmeyi başardılar, dakikalar içinde onu cumlarıyla doldurdular.

İki adam pantolonlarını tekrar giymeye devam ederken Lilith yerde nefes nefese yatıyordu.

Daha uzun boylu olan adam onun başında durup ona boş, tarafsız bir bakışla baktı, “Şimdi onu tekrar temizlememiz gerekiyor.”

Bu, Lilith’i yorgun sersemliğinden kurtarmayı başardı ve fallik meme bir kez daha hortuma takılınca ve oda kısa süre sonra boğuk bir acı çığlığıyla (dehşet) dolduğunda dehşet içinde yukarı baktı.

Bahçelievler escort, Bahçelievler eve gelen escort, Bahçelievler ucuz escort, Bahçelievler escort bayan, escort Bahçelievler, Bahçelievler anal escort, Bahçelievler yabancı escort, Bahçelievler rus escort, Bahçelievler otele gelen escort, Bahçelievler yeri olan escort.

Bir cevap yazın