Bahçelievler Escort Açelya

Kendimi toparlamak için odadan çıkıyorum. Duş alıp dişlerimi fırçalarım. Döndüğümde seni soğuktan top gibi kıvrılmış halde uyurken buluyorum. Örtüleri yukarı çekip vücudunun üzerine çekiyorum; Evcil hayvanımın üşümesini istemiyorum. O zaman seni nasıl sıcak tutacağım konusunda daha iyi bir fikrim var. Siyah pantolonumla beyaz gömleğimi çıplak olarak çıkardım ve arkandan kaydım. Bileğiniz kelepçeden başınızın biraz üzerinde. Seni açmayı düşünüyorum ama başka türlü karar ver. Vücudumu seninkine göre şekillendiriyorum ve yavaşça uykuya dalıyorum.
——
Üstte sen bana ters ters bakarken uyandım. Bıçağı kaldırmayı unutmuş olmalıyım çünkü artık boğazımdasın. En azından bunu anahtarla yapmayı unutmadım. Gülümseyip ellerimi başımın arkasına koydum, tamamen gevşemiştim.
“Peki bununla ne yapmayı düşünüyorsun, evcil hayvanım?” Güldüm. Yüzün saf bir öfkeyle buruşuyor.
“Seni öldüreceğim ve buradan gideceğim!” Bıçağı boğazıma daha çok bastırırken bağırıyorsun. Damarımdaki kanın çeliğe doğru itildiğini hissedebiliyorum. yine gülüyorum
“Ama burası neresi? Peki ya kelepçenin anahtarı, evcil hayvan? Son sözü vurguluyorum. Bıçağı daha sert iterken yüzünü benimkine dayadın. Tenimi yardığında ve kanın sıcaklığı boynumdan aşağı akarken bir patlama sesi duydum.
Şok içinde yere bakıyorsun ve ben de bu fırsatı değerlendiriyorum. Bıçak hala boğazımdayken bileğini tutuyorum ve seni deviriyorum. Dirseğini geri çekiyorum ve şimdi bıçağı boğazına dayadım. Gözlerini kaçırana kadar gözlerinin içine bakıyorum, mağlup oldum.
“Sen bir katil değilsin. Evcil hayvanınızda yok. Yine nefret ettiğin o kelime.
“Ayrıca, seninle işim bittiğinde gitmene izin vereceğim.” Bakıyorum ve pürüzsüz yüzünden aşağı küçük bir gözyaşı damladığını görüyorum.
“Ama SENİNLE işim bitene kadar olmaz.”
Aceleyle odadan çıkıyorum, kıyafetlerimi giymek için durmadan, böylece seni oradan oraya götürmem. Cesaret kırıcı bakışın, güzel vücudunla birlikte beni sarhoş ediyor. Serinlemek için bir duş daha alıyorum ama vücudumdan aşağı akan su boncukları tam tersi bir etki yapıyor. sana sahip olmalıyım
İçeri girdiğimde seni yatakta otururken buldum, sol elin hâlâ havadaydı. Sırtın bana dönük. Girdiğimi duyunca arkanı dönüyorsun, vücudumdan damlayan suyun zeminde hafif bir çıtlama sesi var. Çabucak arkanı dönersin ve yüzün asık bir şekilde karşıma çıkar ve elindeki bıçağı tekrar alırsın.
“Yaklaşma bana yoksa seni öldürürüm!” bağırıyorsun Ne kadar ilginç.
Üç adım daha atıp odanın geri kalanını geçiyorum ve yatağın yanındayım. Bıçağı bana doğru savuruyorsun, ben kaçarken boynumu zar zor ıskalıyorsun. Sanırım ciddiydin. Gülüyorum. Evcil hayvanım oynamak istediğinde onu seviyorum.
“İçtenlikle söyledim! Seni uyarıyorum.” Yaklaştıkça sesin çatlıyor, ellerimin ve dizlerimin üzerinde yatağın üzerinde sürünüyorum, saçlarımdan hala su damlıyor.
Bir darbe daha yersin ama bu sefer yanağımı yersin. Kızıl çizgi yüzümden kan sızmaya ve damlamaya başladı. Utanmış görünüyorsun ama artık yapabileceğini bildiğin için kendinden daha eminsin. Bıçağı bana tekrar tekrar saplıyorsun, bütün bu süre boyunca sana gülümsüyorum ve daha da ısınıyorum. Amım zonkluyor. Son bir hamle ve bıçağı omzuma sapla. Acı içinde bağırıp geri çekildim, omzumu tuttum ve arkamı döndüm. Yatağın diğer ucuna dönüp tepkimi beklerken bana bakıyorsun.
Elimi indirip başımı geriye atıyorum, ıslak saçlarım enseme çarpıyor ve su fışkırıyor. Yüzümde bir gülümsemeyle yavaşça sana dönüyorum.
“Aferin evcil hayvanım,” diye kıkırdadım, ama ıskaladın. Yatağa geri dönüyorum ve hızla sana doğru ilerliyorum. Sağlam kolumla seni tutuyorum ve ağzını benimkine bastırıyorum.
“Bunu çok daha ilginç hale getirdin,” dedim seni kendime daha sıkı çekerken.
Korktun, tüm kaçış düşüncelerin gitti. Seni sertçe yatağa geri itiyorum ve vücudunun zıplamasını izliyorum. Göğüslerin suratına tokat atacak kadar büyük. Seni vücudumla örtüyorum ve iki elimle sıkıca tutuyorum. Omzum çığlıklar atarken ve göğsümden aşağı kanlar içindeyken, üzerine uzanıp vücuduna saldırıyorum. Göğüslerini ısırıyorum ve kanın derinden neredeyse aktığı yerde büyük izler ve siyah noktalar bırakıyorum. Acı çığlıklarını görmezden geliyorum ve vücudunu mahvetmeye devam ediyorum.
Elimi aşağı indirip iki parmağımı sana sokuyorum ve esnemeye alışmana izin vermeden vahşice pompalamaya başlıyorum. Şehvetle o kadar kör oldum ki ıslak mısın onu bile bilmiyorum. Daha sert ve daha hızlı itiyorum. Üçüncü parmağımı ve ardından dördüncüyü giriyorum. Korku ve acı içinde çığlık atıyorsun, durmam için yalvarıyorsun.
“Amcığını esneteceğim ve seni yumrukla becereceğim!” homurdandım. Şehvetimde o kadar kayboldum ki, yüzünden aşağı akan gözyaşlarını fark etmiyorum.
Elimi amına sokuyorum ve pompalamaya başlıyorum, duvarların elimin etrafında kasılıyor. Dudaklarımı klitorisine koydum ve pompalamamla zamanında yaladım. Titremeye başlarsın. Kendinizi kontrol etmeye çalışırsınız ve başınıza gelenlerden hoşlanmazsınız ama vücudunuz onu sever ve daha fazlasını ister. Amından sonuna kadar çekip tekrar tekrar içeri giriyorum. Amın o kadar ıslak ve gergin ki artık elimi senin içinde bükebiliyorum. Sağ elin sol elinin kelepçesinin zincirini tutuyor, çekmeye çalışıyor.
Omzumdaki bıçakla bile belini güçlü bir şekilde kavrıyorum ve sen kaçamıyorsun. Sen orgazma ulaşmadan hemen önce elimi amından çekiyorum ve arkama yaslanıp tamamen gitmene izin veriyorum. Acıyla omzumu tutuyorum. Seni becermek için harcadığım çaba çok fazlaydı. Yüzümdeki öfkeyle sana doğru ilerliyorum. Korkuyla geri çekilirsin ve bacaklarını kapatmaya çalışırsın. Yatarken sağlam kolumla seni üzerime çekiyorum.
“Ye beni!” Başını bekleyen kedime doğru iterken sana bağırıyorum.
“Nasıl olduğunu bilmiyorum,” diye hıçkırıyorsun, hala aşağılanmış ve yumruk sikişimin şokunda.
Kendime hakim oluyorum ve sana şefkatle gülümsüyorum.
“Sadece sana yaptığımı yap, evcil hayvan” yine de bu kelimeyi ağzından kaçırmayı başarıyor.
Başını isteksizce benim kedime indiriyorsun. Nefesini hissedebiliyorum ve yanlarının endişeyle inip kalktığını görebiliyorum. Sağlam kolumla uzanıp saçlarını okşuyorum. Amımı yalamaya başladın. Ne kadar amatör, kendi kendime gülüyorum. Yalamaya devam ediyorsun, doğru yapıp yapmadığından emin değilim, gözlerimi yarıya kadar kapatıyorum ve kendine olan güvenini artırmaya çalışarak sahte bir inlemeyle inliyorum. Çalışıyor gibi görünüyor. Dilini ıslak amımda ve klitorisimin etrafında gezdirerek şimdi daha bilinçli bir şekilde yalamaya başlıyorsun.
“Oooh… böyle,” sizi cesaretlendiriyorum.
Kediden akmaya başladıklarında meyve sularımı yudumlamaya devam ediyorsun. yaklaşıyorum Kafanı amcığıma doğru daha çok çekiyorum ve sen daha hızlı gidiyorsun. Titremeye başladığımda dudaklarımdan inlemeler çıkıyor. İçinde hala bıçak bulunan bıçak yaramdan kanın nabzını hissediyorum. Bir fikir edindim.
“Sana yapmanı söylediğimde, evcil hayvanım, bıçağı omzumdan çekmeni istiyorum. O zaman kanamayı durdurmanı ve temiz tutmanı istiyorum.” Cevabını beklemeden gözlerimi tekrar kapattım.
Tekrar yalamaya başladın ve klitorisimi kemirmeye başladın. Vücudum çok sıcak. Beni becermenin coşkusu ve bıçak yarasından gelen adrenalin beni uçurumun kenarına gönderiyor.
“Şimdi!” Sana söylüyorum ve sen onu omzumdan alıyorsun. Orgazm ve acı zevk içinde erirken çığlık atıyorum. Son gördüğüm şey, gözlerinde yaşlar olan yüzün, elinde bıçak. Uzanıp yüzüne dokunuyorum ve gülümsüyorum.
Ve sonra, karanlık…….

Bir cevap yazın